اجلاسیه شهدای دانشجو در خراسان جنوبی برگزار گردید

اجلاسیه شهدای دانشجو در خراسان جنوبی برگزار گردید كاركادو: معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه اظهار داشت: دانشجویان باید امروز پرچم تولید ملی و مبارزه با واردات و قاچاق بی رویه را برافرازند.به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا نقدی، امروز ۲۱ مهر در اجلاسیه شهدای دانشجو در خراسان جنوبی با اشاره به ۲۰۶۱ شهید دانشجوی خراسان جنوبی، اظهار داشت: كنگره شهدای خراسان جنوبی برنامه ای عاشقانه است.

وی با اشاره به اینكه آنهایی كه پرچم مبارزه با تروریست ها را برداشتند در قدم اول دانشجویان بوده اند، اضافه كرد: دانشجویان در یك عملیات حیرت انگیز با عنایت پرودگار با تمام كودتا چی ها مقابله كردند. دانشجویان به بركت اسلام ناب محمدی جایگاه و منزلتی پیدا كرند كه نماد آن شهدای دانشجو هستند.

نقدی با اشاره به اینكه در دوران پیش از انقلاب اسلامی با عقب ماندگی های عجیب در كشور مواجه بودیم، افزود: میراث خفت آور دوران ستم شاهی، روند معكوس تولیدات كشاورزی و مردم فقیر و گرسنه كه لازم بود حركتی جهت تحول در روستاها شكل بگیرد و دانشجویان نخستین كسانی بودند كه در این خصوص قدم برداشتند.

وی اظهار نمود: برخی فكر می كنند پیشرفت های ایران بخاطر این است كه اهتمام دولت و نظام تنها به جنبه های نظامی بوده و از معیشت مردم غافل شدند، در حالیكه این تصور بسیار غلطی است و بودجه هایی كه برای اهداف غیرنظامی خرج شده بارها بیشتر بوده است.

سردار نقدی با اشاره به اینكه جهاد سازندگی را دانشجویان پایه گذاری كردند، اظهار داشت: فاتحان بزرگ عملیات های مهم دانشجویانی بودند كه پرچم مبارزه را در مقابل دشمن بالا نگه داشتند.

با اشاره به اینكه بعد از دوران جنگ هم دانشجویان جهاد علمی را به راه انداختند، اظهار داشت: امروز جهاد علمی دانشجویان ما را به قله های بزرگ علمی رساند.

وی با اشاره به اینكه علت پیشرفت نیروهای مسلح این بود در حالیكه راه ها برای دسترسی به امكانات بسته بود به دانشگاه ها رجوع كردند، اضافه كرد: دانشجویان در جهاد مقابل تروریست، جهاد در مقابل شیطان بزرگ، جهاد دفاع مقدس و جهاد علمی پیشتاز بودند و مقام معظم رهبری توقع دارند كماكان این پرچم در دست جوانان باشد و این میسر نمی گردد مگر اینكه بر دامن شهیدان چنگ بزنیم.

وی با اشاره به اینكه امروز كشور ایران با تهاجم اقتصادی و روانی مواجه می باشد، اظهاركرد: مشكل امروز كشور ایران ساده ترین مشكل در انقلاب اسلامی بوده است، چراكه روزی كه جوانان كشور در مقابل رژیم شاه ایستادگی كردند تمامی اقتصاد و نیروها در دست آنان بود، اما در مقابل آنان به پیروزی رسیدیم در حالیكه امروز به پیشرفت های بسیار زیادی رسیده ایم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینكه در هشت سال دفاع مقدس با ولایت مداری و اخلاص به پیروزی رسیدیم، اضافه كرد: در جنگ تحمیلی جوانان درخشیدند اما دستان ما خالی بود.

نقدی با اشاره به اینكه اقتصاد پیش رو نیاز به انرژی و مواد اولیه دارد، اظهار داشت: دانشجویان باید امروز پرچم تولید ملی و مبارزه با واردات و قاچاق بی رویه را برافرازند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان كرد: باید به جای اینكه نفت را بیشتر بفروشیم و رفاه كاذب تولید نماییم، ظرفیت ها را فعال نماییم.

1397/07/21
15:22:21
5.0 / 5
4936
تگهای خبر: اهدا , جوان , رفاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی