هدیه هایی برای سورپرایز كردن همسرتان

هدیه هایی برای سورپرایز كردن همسرتان كاركادو: حس دوست داشته شدن و محترم شمرده شدن در طول زندگی زناشویی بسیار حیاتی می باشد. زمانی كه همسر شما پس از یك روز سخت به خانه می آید، سورپرایز كردن او دقیقا حس علاقه و احترام را درونش ایجاد می كند.


 در ادامه ما تلاش كرده ایم تا ایده های جالب و خوبی را كه به طور كلی بیشتر مردها را خوشحال میكند برای شما بازگو كنیم تا با سورپرایز كردن شوهرتان او را خوشحال كنید.
 
 
یك شب رمانتیك در خانه بدون بچه ها
 
اگر بچه دارید،ترتیبی بدهید كه بچه ها یك شب در خانه ی والدینتان یا با پرستار بچه بمانند تا شما و شوهرتان بتوانید یك شب رمانتیك و آرام را در كنار هم بگذرانید.فضای خانه را راحت و رمانتیك كنید.یك موسیقی آرام كه مورد علاقه شوهرتان است را برای پخش بگذارید.غذای مورد علاقه اش را از رستوران سفارش دهید، و نوشیدنی و فیلم مورد علاقه اش را از قبل تهیه كنید.بعد از مدتی، لباس خوابی را كه شوهرتان بیشتر دوست دارد بپوشید.این یك ایده ساده و تقریبا ارزان و بسیار رمانتیك است.
 
 
غذای مورد علاقه شوهر
 
برای سورپرایز كردن شوهر،همیشه بهترین گزینه برای خوشحال كردن یك مرد،درست كردن غذای مورد علاقه ی اوست!دسر و پیش غذای اصلی و غذای مورد علاقه‌ی شوهرتان را قبل از اینكه او برسد تهیه كنید.اگر در آشپزی كردن مشكل دارید با حوصله قبل از آمدن شوهرتان از بهترین رستوران غذای مورد علاقه اش را تهیه كنید.یا میتوانید غذایی را تهیه كنید كه شوهرتان دوست دارد اما به خاطر سختی تهیه آن ،زمان زیادیست آن را نخورده است.
 
 
خرید وسایل الكترونیكی
 
بیشتر مردها همواره تمایل به داشتن وسایل مختلف الكترونیكی دارند.برای مثال، موبایل جدید،یك mp3 پلیر،هدست یا در حد توانتان تلویزیون جدید و وسایلی از این قبیل كه از قبل جملاتی از شوهرتان درباره داشتن آن شنیده اید.بهترین روش برای سورپرایز كردن شوهرتان با این وسایل اینگونه است كه وسیله موردنظر را در جای مرتبط و یا معمول بگذارید و چیزی بروز ندهید تا خودش متوجه وسیله شود و از خوشحال شدن او لذت ببرید.
 
 
برنامه ای برای یك شب با دوستانش
 
اگر رویداد مورد علاقه ای یا مسابقه ای ورزشی كه شوهرتان خیلی علاقه مند به شركت در آن با دوستان خود می‌باشد،بلیط مورد نیاز و شرایط آن را فراهم كنید.البته باید مطمئن شوید كه دوستانش برنامه را به صورت راز نگه دارند.بهترین روش برای این سورپرایز این است كه از دوستانش دعوت كنید تاقبل از آمدن شوهرتان به خانه شما بیایند و هنگامی او به خانه آمد او را سورپرایز كنند و با هم راهی شوند.راه دیگر اینكه بلیط ها را در یك پاكت جایی كه شوهرتان ببینید قرار دهید و او را سورپرایز كنید.
 
 
سفر برنامه ریزی شده
 
برنامه ریزی برای این سورپرایز كمی حقه و حواس جمع می خواهد،چون مهم است كه طوری سفر را برنامه ریزی كنید كه مطلع شوید و مطمئن باشید برنامه یا كاری برای انجام در آن روزها ندارد.اگر كاملا سفر را تا لحظه ی آخر سورپرایز نگه دارید ممكن است با مخالفت شوهرتان روبرو شوید،پس حداقل 4 روز قبل به او بگویید كه ترتیب یك سفر كوتاه سورپرایز برای آخر هفته برای او چیده اید و از او بپرسید كار و یا برنامه ای برای انجام دارد و موافق است یانه.به این نكته توجه كنید كه جایی نزدیك را برای سفر آخر هفته و یا تعطیلات چند روزه تان انتخاب كنید تا باعث خستگی شوهرتان برای هفته ی كاری جدید نشود.
 
1396/04/17
18:47:00
5.0 / 5
6207
تگهای خبر: هدیه , كادو , سورپرایز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی