آخوندی تاكید كرد

ضرورت تولید منطقه آزاد فرهنگی برای صنعت چاپ

ضرورت تولید منطقه آزاد فرهنگی برای صنعت چاپ كاركادو: وزیر راه و شهرسازی در دیدار با رئیس سی ویكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران، از پیشنهاد تولید منطقه آزاد فرهنگی برای صنعت چاپ استقبال كرد.


به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، در این دیدار رئیس سی ویكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران پیشنهاد تولید یك منطقه آزاد فرهنگی برای صنعت چاپ را مطرح كرد و اظهار داشت: عراق هم اكنون نیاز به صنعت چاپ ما دارد و خریدار اصلی ما به حساب می آید.
وی اضافه كرد: اگر جایی تولید نماییم كه به قطب چاپ تبدیل گردد، اشتغال زایی خوبی تولید می گردد. وزارت ارشاد پیگیر این مورد است و البته همكاری وزارت راه و شهرسازی هم لازم است.
در ادامه وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: اگر عزم واقعی برای چنین كاری وجود داشته باشد، بندرعباس یا سایر بنادر مكان های مناسبی به حساب می آیند. البته اگر عراق خریدار اصلی است و لازم است در غرب كشور چنین منطقه ای تولید نماییم، فرودگاه امام خمینی هم جای مناسبی است اما این فرودگاه به پایتخت خیلی نزدیك است.
عباس آخوندی افزود: ما در بندر امام 11 هزار هكتار منطقه ویژه داریم و می توان در همان مكان برای صنعت چاپ هم یك منطقه آزاد فرهنگی تولید كرد.
سی و یكمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران با شعار «نه به كتاب نخواندن» از تاریخ 12 تا 22 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می گردد.1397/02/20
21:13:46
5.0 / 5
4885
تگهای خبر: فرهنگ , كتاب , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی