محسن شاه ابراهیمی تشریح كرد

آخرین وضعیت طراحی كاخ جشنواره جهانی فیلم فجر، ظرفیت نمایش فیلم ها اضافه می گردد

آخرین وضعیت طراحی كاخ جشنواره جهانی فیلم فجر، ظرفیت نمایش فیلم ها اضافه می گردد كاركادو: محسن شاه ابراهیمی مدیر طراحی و معماری كاخ جشنواره جهانی فیلم فجر با بیان اینكه این روزها كار آماده سازی پردیس سینمایی چارسو برای میزبانی جشنواره دنبال می شود، اعلام نمود ظرفیت نمایش فیلم ها در فضای كاخ جشنواره افزایش می یابد.به گزارش كاركادو به نقل از ستاد خبری سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، محسن شاه ابراهیمی مدیر طراحی و معماری كاخ جشنواره جهانی فیلم فجر واقع در پردیس سینمایی چارسو درباره تولید تنوع در طراحی امسال كاخ جشنواره بیان كرد: من این نگاه را كه هر ساله دكور باید دارای تنوع باشد قبول ندارم و به نظر من تكرار لزوما اشكالی ندارد.

وی با طرح سوالی افزود: اینكه شما هر ساله با یك سری عناصر ثابت دیدار كنید بهتر است یا اینكه آن عناصر هر سال به رنگی در بیاید؟ به هر حال وقتی جشنواره و مكان برگزاری آن ثابت هستند معماری هم جای تنوع چندانی ندارد و اتفاقا نبود تنوع نكته منفی به حساب نمی آید.

شاه ابراهیمی با اشاره به طراحی امسال كاخ جشنواره و تفاوت های آن با سال های گذشته اظهار نمود: ماهیت طراحی ها یكی است و شاید تغییرات و جابجایی های كوچكی در بعضی بخش ها صورت گرفته باشد، اما ساختار اصلی تغییر نكرده و همچنانا رنگ های خاكستری و سرخ در كنار هم قرار گرفته اند و فرم ها همان هایی است كه در سال های گذشته شاهدش بودیم.

وی با اشاره به تغییرات در معماری كاخ سی و ششمین جشنواره جهانی فجر اظهار داشت: طراحی كاخ جشنواره جهانی فجر بنا به برخی دلایل در جزئیات دچار تغییر شده است مثلا در سال اول ۴۰ غرفه داشتیم ولی سال بعد آن را به ۵۰ غرفه رساندیم. همینطور برای ستاد خبری جای بزرگتری نسبت به سال قبل در نظر گرفتیم و در كل تغییرات از این جنس هستند و به گونه ای نیست كه در طراحی زیباشناسی اثر تغییرات به وجود آمده باشد. این را هم اضافه كنم كه در تلاش هستیم تا شروع جشنواره، یك سالن نمایش اضافه نماییم.

مدیر طراحی و معماری كاخ جشنواره جهانی فجر در انتها درباره اینكه مشكل زمان بندی دارند یا خیر اظهار نمود: به علت مجموعه بی نظمی های رایج در كشور همیشه با زمان در حال مسابقه هستیم. جابجایی آدم ها، تعطیلات و مسایلی از این دست مشكلاتی را به وجود می آورد. معمولا از ۱۵ اسفند تا اواخر فروردین بازار نیمه تعطیل می باشد كه دقیقا همزمان با كارهای جشنواره جهانی فیلم فجر است. نیروهای كاری هم انتظار دارند كه عید در كنار خانواده باشند. البته هم اكنون هم در مسابقه با زمان نه عقب هستیم و نه جلو بلكه رقابت نفس گیر و پایاپایی داریم.

آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الكترونیكی جشنواره Info@Fajriff.com است.

سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) به دبیری سیدرضا میركریمی در تهران برگزار می گردد.
1397/01/07
14:09:16
5.0 / 5
4548
تگهای خبر: جشن , جشنواره , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی