روش انتخاب بهترین كادو برای هدیه

روش انتخاب بهترین كادو برای هدیه كاركادو: اگر دوست دارید بهترین گزینه را برای كادو و هدیه انتخاب كنید این مطلب را از دست ندهید.


وقتی می خواهید به دوستاتون كادویی بدهید بهتر نیست با كادوپیچی زیبا شكوه و جلوه ی آن را چندین برابر كنید؟!اگر زیبایی برای شما هم مهم است پس بد نیست مقاله ی زیر را هم مطالعه كنید.
اگر دو یا چند هدیه برای فرد و یا خانواده ای می برید برای جذابتر شدن هدایایتان بین كادوپیچ كردن آنها هماهنگی را رعایت كنید به این ترتیب كه ابتدا هدایا را یكسان كادوپیچ كرده وبه ترتیب اندازه روی هم بچینید سپس با روبانی به رنگ متضاد یا مشابه آنها را در یك پكیج قرار داده و گره بزنید  و در آخر برای زیباتر شدن بسته هدایا از گلهای خشك، میوه های وحشی و … بر روی گره استفاده كنید.
 
هدیه های ظریف را در جعبه مخروطی قرار داده و با تزئیناتی گیرا به رنگ طلایی آنرا زیباتر سازید.
پارچه های حریر و یا ساتن را به دور جعبه هدیه پیچانده و با گره ساده روبان آن را محكم كنید سپس بالای پارچه را با قیچی مرتب كنید.
یك مهر فلزی از نامتان و نشانی كه مخصوص  شماست تهیه كرده و پس از بستن كاغذ كادو و روبان (قیطان) دو سر روبان را در یك طرف جعبه قرار داده و شمع یا موم آب شده را بر روی آن بچكانید و در آخر مهر را فشار داده و زمانی كه موم سرد شد آن را بردارید به این ترتیب كادوپیچی با نشان خودتان خواهید داشت.
گلبرگ ، برگ و شاخه های ظریف خشك شده می تواند تزئیناتی جذاب برای كادوپیچ شما باشد.
بجای كاغذ كادو از پارچه های دور ریز استفاده كرده  و با سنگهای رنگی كادوپیچتان را تزئین كنید.
در نگاه اول این ذوق شما در كادوپیچ كردن هدیه است كه به چشم هدیه گیرنده می آید. با كمی ابتكار و اندكی وقت،  ظاهر زیبایی به هدیه تان ببخشید.
روبان دورو پاپیون روی جعبه را  از حالت تكراری در می آورد؛ برای اینكار متناسب با كاغذ كادو رنگ روبان را انتخاب كنید.
هدیه هایی كه فرم مشخص ندارند  و یا فاقد جعبه هستند را با قرار دادن در پاكت های كاغذ كاهی و برش زدن لبه آن به طرح دلخواه و بستن درب  پاكت با روبانی كه از دو طرف رد شده است كادو پیچ كنید.
اگر از كاغذ كادوهای متداول خسته شده اید،  طرح دلخواهتان را بر روی كاغذ پرینت گرفته و كاغذ كادویی مخصوص به خودتان درست كنید.
جعبه ساده تك رنگ را با پوششی از پارچه های دور ریز كه كناره های آن را با قیچی دالبردار مرتب كرده اید و منگوله ای ساخته شده از روبان یا كناف و یا حتی نخ كاموا به لبه آن بسته اید از سادگی در آورده و جعبه ای زیبا بسازید.
گلهای از شاخه جدا شده و یا قدیمی را با استفاده از اكریلیك رنگی جلوه ای نو بخشیده و برای تزئین هدیه بكار برید.
به شخصه یكی از نشانه های سلیقه و ذوق هر فرد رو در بسته بندی هدایا می دانم! اینكه چقدر برای كادوپیچ كردن یك هدیه هر چند ساده و ارزان قیمت حوصله به خرج داده است  چون خواسته یا نا خواسته اكثر هدایای ما با پول خریداری می شوند.
در این پست نمونه هایی ساده و زیبا برای كادوپیچ كردن هدایا خواهید دید كه توضیحات مختصری برای دقت بیشتر به هر كدام از ایده ها در پائین هر عكس آمده است.
استفاده از گلهای طبیعی كوچك در جایی كه روبانها بهم می رسند هدیه شما را از قالب خشك كاغذ كادو دور ی كند.
سری به جعبه خیاطی بزنید و دگمه های ریز و درشت بلا استفاده را برای محكم كردن روبان ها بكار بگیرید.
روبانی پهن انتخاب كنید و اتیكت پیام و آرزومندی خود را از آن رد كرده  و در هر ظلع جعبه به آن یك پیچ بدید.
اگر جعبه ظریف تری را كادوپیچ می كنید از روبان باریك تر كمك بگیرید و اینبار اتیكت را با شكلی نا متعارف به دلخواه خود تهیه كرده و هر دو سمت آن را از روبان رد كنید
طرح مورد علاقه تان را همانند سگك تهیه كرده و از روبان رد كنید تا شكلی كمربند مانند به روبان بدهد.
1396/04/14
00:02:22
5.0 / 5
5480
تگهای خبر: كادو , هدیه , كاغذ كادو , روبان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی