ماشین خاص سلبریتی بزرگ عالم سینما!، عکس

ماشین خاص سلبریتی بزرگ عالم سینما!، عکس به گزارش کارکادو، والت دیزنی مالک یک بنز خاص با داستانی خاص بود که در چند فیلم دیده و به شکلی مثل مالکش تبدیل به یک سلبریتی شد.


امیرمسعود عابدینی: اساسا خیلی از ما نام والت دیزنی، موسس یکی بزرگترین از بزرگترین شرکت های تولید انیمیشن در جهان با نام دیزنی را شنیده ایم. او به عنوان یک تولیدکننده فیلم و نمایش دهنده محبوب، و همین طور به عنوان یک نوآور در انیمیشن و طراحی پارک تفریحی دیزنی لند و خالق شخصیت محبوب میکی موس شناخته می شود.
دیزنی در زندگی خصوصی خود، صرفه جو بود و مانند یک مرد متواضع زندگی می کرد. بگفته دین جونز، بازیگر آمریکایی، وی در خیابانی در لس آنجلس با والت دیزنی قدم می زد و درباره ی بازی در فیلم !That Darn Cat با هم صحبت می کردند که دیزنی به یک مرسدس بنز SL۲۳۰ خیره می شود. او عاشقانه به خودرو نگاه می کرد. پس از این نگاه عمیق با خود اظهار داشت: "نمی تونم پولشو بدم" و به سرعت دور شد.
تقریباً در نیمه راه، والت دیزنی برگشت و به جونز اظهار داشت: "صبر کن، می تونم پولشو بدم." سپس دیزنی و جونز به نمایندگی بازگشتند، جایی که دیزنی یک چک ۳۰۰۰ دلاری برای مرسدس بنز SL۲۳۰ نوشت و آنرا به خانه رساند.

مرسدس بنری که دیزنی خرید، مدل ۱۹۶۴ بود که ۸۵۰۰ دلار(معادل ۸۵۰۰۰ دلار امروزی) قیمت داشت و برای او بسیار گران بود.
او تصمیم گرفت برای جبران ۸۵۰۰ دلاری که پرداخت کرده بود، آنرا به استودیو اجاره داده و روزی ۱۰۰ دلار دریافت کند!بنابراین ما این خودرو را در فیلم !That Darn Cat با هنرنمایی دین جونز می بینیم.

والت دیزنی در سال ۱۹۶۵، حدود ۱۸ ماه بعد از مالکیت ماشینش، درگذشت؛اما اگر امروز زنده بود، از ارزش آن شوکه می شد!
امروزه یک SL230 در وضعیت خوب، ۵۰۰۰۰ دلار فروخته می شود؛در حالی که خودرو های در وضعیت عالی با قیمت بالای ۸۹۰۰۰ دلار به فروش می رسند!البته باید این را هم در نظر بگیریم که مالک این مرسدس بنز شخص عادی هم نبوده است.
5858

1401/12/12
10:46:47
5.0 / 5
215
تگهای خبر: سینما , طراحی , فیلم , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی