دیکا سازه سروش ارائه دهنده انواع پارتیشن و درب اتوماتیک

دیکا سازه سروش ارائه دهنده انواع پارتیشن و درب اتوماتیک کارکادو: شرکت دیکا سازه سروش می‌تواند در زمینه طراحی و اجرای پارتیشن اداری، انواع درب اتوماتیک و دکوراسیون داخلی به شما مشاوره دهد و یا بازسازی‌های لازم را برعهده بگیرد. اگر می‌خواهید در مورد این شرکت و خدمات آن بیشتر بدانید، این مطلب را تا انتها بخوانید.


اگر می‌خواهید ساختمان مسکونی یا محل کار خود را بازسازی کنید، قطعا به دنبال یک شرکت ارائه دهنده خدمات بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی می‌گردید که پا به پای تحولات روز و دکوراسیون جدید حرکت کند و تیم آن متشکل از تکنیسین‌ها و طراحان تحصیلکرده و مجرب باشد. شرکت دیکا سازه سروش (https://dikasazeh.com/) یکی از این شرکت‌هاست که می‌تواند در زمینه طراحی و اجرای پارتیشن اداری، انواع درب اتوماتیک و دکوراسیون داخلی به شما مشاوره دهد و یا بازسازی‌های لازم را برعهده بگیرد. اگر می‌خواهید در مورد این شرکت و خدمات آن بیشتر بدانید، این مطلب را تا انتها بخوانید.

خدمات شرکت دیکا سازه

این شرکت در زمینه طراحی و اجرای انواع پارتیشن، نصب درب اتوماتیک، دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان‌های تجاری، مسکونی و اداری فعالیت دارد. اگر می‌خواهید محل کار یا زندگی شما براساس طرح‌های جدید باشد و از دیدن آن لذت ببرید، توصیه می‌کنیم از تیم‌های مجرب و حرفه‌ای مثل شرکت دیکا سازه در این زمینه کمک بگیرید.

خدماتی که این مجموعهارائه می‌دهد، شامل موارد زیر است:

  • طراحی و اجرای پارتیشن اداری

اگر می‌خواهید در محیط کار یا محل زندگی خود پارتیشن‌های شیشه‌ای نصب کنید، این شرکت می‌تواند صفر تا صد کار را برعهده بگیرد. انواع پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای در ابتدا بر اساس نوع چینش داخل ساختمان و توسط متخصصان این حوزه طراحی می‌شود و سپس توسط پرسنل این شرکت در محل مورد نظر شما نصب می‌شود.

  • طراحی و اجرای انواع درب اتوماتیک

دیکا سازه در زمینه نصب انواع درب اتوماتیک شامل درب‌های اسلایندینگ، فولدینگ و تلسکوپی فعالیت دارد. انتخاب نوع درب با شما خواهد بود، اما قبل از نصب و اجرای درب، مشاوره‌های لازم به شما ارائه می‌شود.

  • طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

اگر می‌خواهید محل زندگی یا دفتر کار شما به محیطی مدرن و جذاب تبدیل شود، لازم است تا از جدیدترین خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی کمک بگیرید. تمامی این خدمات با بهترین کیفیت توسط شرکت دیکا سازه سروش ارائه می‌شود.

طراحی و اجرای انوع پارتیشن اداری و شیشه ای

شرکت دیکا سازه سروش برای نصب انواع پارتیشن اداری از متریال شیشه استفاده می‌کند. این شیشه‌ها می‌تواند مات، شفاف، رنگی و یا ساده باشد. همچنین برخی از انواع پارتیشن اداری و شیشه‌ای دارای طرح‌های خاصی هستند که زیبایی بیشتری را به محیط می‌بخشند.

به طور کلی دیکا سازه برای نصب پارتیشن‌های شیشه‌ای دو پیشنهاد را به مشتریان خود ارائه می‌دهد که شامل پارتیشن‌های تک جداره و دوجداره هستند. اما هر یک از این نوع پارتیشن‌ها را برای چه مکان‌هایی استفاده می‌کنند؟

ساخت پارتیشن تک جداره

طبق گفته متخصصان شرکت دیکا سازه، پارتیشن‌های تک جداره برای محیط‌های خلوت مناسب هستند و نمی‌توانند از ورود سر و صدا به داخل اتاقک درست شده، جلوگیری کنند. همچنین این شرکت برای فضاهایی که در نزدیکی درب ورودی ساختمان نیستند، این نوع پارتیشن را پیشنهاد می‌دهد؛ زیرا عایق مناسبی برای جلوگیری از ورود گرما و سرما به داخل اتاق نیستند.

پرسنل دیکا سازه بعد از مشاهده محیط و اندازه‌گیری، پیشنهادات خود را در رابطه با پارتیشن، ابعاد، نوع آن و ظاهری که بعدها ایجاد می‌کند، به مشتریان مشاوره می‌دهند. طرح نهایی بعد از تایید مشتری، وارد مرحله ساخت پارتیشن و اجرا می‌شود.

نصب پارتیشن دوجداره

بخش دیگری از خدمات شرکت دیکا سازه سروش به نصب پارتیشن‌های دوجداره اختصاص دارد. طبق گفته مهندسان این شرکت، از پارتیشن‌های دوجداره برای مکان‌های پررفت و آمد و شلوغ استفاده می‌شود. همچنین متخصصان قبل از اجرا و نصب پارتیشن، در مورد نوع آن با مشتری صحبت می‌کنند. در صورتی که مشتری بخواهد با استفاده از پارتیشن شیشه‌ای فضای مجزایی را ایجاد کند که مانع از خروج انرژی برودتی یا حرارتی داخل ساختمان شود، پارتیشن دو جداره به او پیشنهاد می‌شود.

قبل از نصب این پارتیشن، طرح نهایی به مشتری نشان داده می‌شود و پس از تایید، آن را اجرا می‌کنند.

طراحی و اجرای انواع درب اتوماتیک

همانطور که اشاره کردیم، این شرکت در زمینه نصب و اجرای درب‌های کشویی، تلسکوپی و فولدینگ فعالیت می‌کند. دیکا سازه برای نصب هر نوع درب به شرایط ساختمان و نوع کاربری آن توجه دارد و سپس محصول مناسب را به مشتریان پیشنهاد می‌دهد. براین اساس می‌توان گفت کاربرد هر یک از این درب‌های اتوماتیک به صورت زیر خواهد بود:

درب اتوماتیک کشویی یا اسلایدینگ

شرکت دیکا سازه این درب‌ها را به دلیل داشتن چندین ورودی سنسور ایمنی، اغلب برای مکان‌های پررفت و آمد نصب می‌کند. همچنین ساختمان‌های اداری و ارگان‌های دولتی بزرگ به این نوع درب‌ها نیاز دارند. در صورت قطع شدن برق جای نگرانی نیست و این سیستم با استفاده از باتری داخلی به عملکرد خود ادامه می‌دهد.

طبق گفته کارشناسان شرکت دیکا سازه سروش، از این درب‌های ضدحریق می‌توان برای هر ساختمان تجاری، اداری و حتی مسکونی استفاده کرد. دلیل پیشنهاد آن، استفاده بهینه از فضاست که برای سالن‌های کوچک بهترین گزینه هستند. با توجه به انعطاف‌پذیری درب‌های کشویی اتوماتیک، این شرکت در زمان طراحی و نصب، آن‌ها را برحسب نیاز ساختمان اجرا می‌کند.

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی برای تمامی سازمان‌های دولتی و غیردولتی از جمله بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها، مراکز خرید و ... مناسب است. اجرای درب‌های اتوماتیک تلسکوپی یکی از خدمات دیکا سازه است که برای این مکان‌ها کاربرد دارد. همچنین ساختمان‌های مسکونی (برج‌ها) هم می‌توانند از این درب‌ها استفاده کنند.

محصولاتی که توسط این کمپانی نصب و اجرا می‌شود، از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین توجه به ظاهر و تناسب آن با کاربری ساختمان از جمله ویژگی‌های درب اتوماتیک تلسکوپی دیکا سازه است.

درب اتوماتیک فولدینگ

شرکت دیکا سازه برای نصب درب‌های آکاردئونی یا فولدینگ به آخرین تکنولوژی روز دنیا توجه دارد. قابلیت باز و بسته شدن این درب‌ها به صورت دو طرفه آن‌ها را برای فضاهای وسیع مناسب می‌کند. به همین دلیل این شرکت قبل از طراحی و نصب چنین درب‌هایی در رابطه با قابلیت ساختمان اطلاعات لازم را بدست می‌آورد. ارائه مشاوره به مشتریان در مورد کاربرد، مزیت‌ها و معایب این درب، قبل از طراحی و اجرا صورت می‌گیرد تا نتیجه نهایی مورد قبول باشد.

کلام آخر

امروزه طراحی دکوراسیون داخلی در هر محیطی اعم از فضاهای اداری، تجاری یا مسکونی به متخصصان و طراحان حرفه‌ای نیاز دارد. شرکت دیکا سازه یکی از شرکت‌هایی است که در این زمینه خدماتی از قبیل از ارائه مشاوره، طراحی دکوراسیون داخلی، نصب انواع درب اتوماتیک و اجرای پارتیشن‌های اداری شیشه‌ای فعالیت دارد. این شرکت برای اجرای هر طرحی، ابتدا با مشتریان صحبت و گفتگو می‌کند. همچنین بررسی ابعاد و کاربرد ساختمان برای اجرای دکوراسیون داخلی از اقدامات مهم این شرکت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با کارشناسان این مجموعه، به وب سایت رسمی آن‌ها مراجعه فرمایید.

 

1401/09/26
18:49:34
5.0 / 5
382
تگهای خبر: رپورتاژ , خدمات , زیبایی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی