انتصاب دبیر و اعضای هیئت علمی جایزه کتاب سال

انتصاب دبیر و اعضای هیئت علمی جایزه کتاب سال به گزارش کارکادو وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکام جداگانه ای، اعضای هیئت علمی سی و نهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران را منصوب نمود.


به گزارش کارکادو به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی با صدور احکام جداگانه ای، حجت ­الاسلام والمسلمین حسن طارمی، حجت ­الاسلام والمسلمین رضا مختاری، رضا اکبری، علی­ اصغر احمدی، حامد حاجی حیدری، عادل پیغامی، ابراهیم متقی، محمود کمره­ی، سیدحسن امامی رضوی، علی اصغر فهیمی فر، موسی حقانی، جواد محقق، علی رمضانی و محمد الهیاری فومنی را بعنوان اعضای هیئت علمی سی و نهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران انتخاب کرد.
در متن حکم اعضای هیئت علمی جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران آمده است:
«نظر به مراتب علمی و تجارب ارزشمند جناب عالی در حوزه پژوهش و کتاب، به باعث این حکم به مدت یک سال بعنوان «عضو هیئت علمی سی و نهمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب می شوید.
امید می­ رود با استعانت از حضرت باری تعالی و هم­اندیشی با استادان و پژوهشگران، این جایزه پرارزش بتواند در رشد و گسترش فرهنگ مکتوب کشور نقش آفرین باشد.»
همینطور در حکمی جداگانه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت­ الاسلام والمسلمین حمید پارسانیا را بعنوان «دبیر علمی سی و نهمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» انتخاب کرد.
در متن این حکم آمده است:
«نظر به مراتب ذی قیمت پژوهشی و علمی و تجربه گران سنگ جناب عالی در حوزه فرهنگ و کتاب، به باعث این حکم بعنوان «دبیر علمی سی و نهمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره ­مندی از هم ­اندیشی و همکاری استادان، اندیشمندان و صاحب­نظران و با همت، درایت و پشتکار در گسترش دانایی و اعتلای علم و فرهنگ در ایران اسلامی موفق و مؤید باشید.»1400/10/28
16:53:58
5.0 / 5
288
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی