در مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری گزارش شد

تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در پساکرونا

تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در پساکرونا کارکادو: نماینده جمهوری اسلامی ایران در مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری، اهم اقدامات انجام گرفته از طرف ایران برای بازیابی گردشگری در پساکرونا و دیگر اقدامات تخصصی در امتداد توسعه گردشگری کشور را تشریح نمود.


به گزارش کارکادو به نقل از ایسنا، سعیده نظری ـ رئیس گروه همکاریهای تخصصی بین المللی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ـ که همراه علی اصغر شالبافیان ـ معاون گردشگری کشور ـ برای حضور در مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری به کشور اسپانیا سفر کرده است، درباره تلاش ایران برای بازیابی گردشگری در پساکرونا و بروزرسانی دانش گردشگری بخش خصوصی گردشگری خصوصاً اعضای وابسته ایرانی سازمان جهانی گردشگری گزارشی را در اختیار کمیته های تخصصی ای که در حاشیه بیست و چهارمین نشست مجمع عمومی UNWTO تشکیل شد، گذاشت.
نماینده ایران همین طور در کمیته های آموزش آنلاین و تدوین کُد بین المللی پشتیبانی از گردشگران ICPT و کمیته مجموعه اعضای وابسته حضور داشت و نقطه نظرات جمهوری اسلامی ایران و تلاش کشور در این بخش ها، خصوصاً بروزرسانی و بازبینی عناوین و سرفصل های آموزشی گردشگری را ارائه و تشریح نمود.
در یک صد و چهارمین نشست شورای اجرائی این سازمان که با حضور رئیس گروه همکاریهای تخصصی بین المللی معاونت گردشگری برگزار شد، گزارش دبیرخانه UNWTO در بخش های منابع انسانی، مالی، آموزش، کد اخلاق و غیره مورد بررسی قرار گرفت.
یک صد و چهارمین نشست شورای اجرائی و بیست و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی جهانگردی با حضور نمایندگان ۱۳۵ کشور همچون ایران اکنون در مادرید اسپانیا در حال برگزاری است.
منبع:

1400/09/11
23:58:06
5.0 / 5
272
تگهای خبر: تخصص , دانش , سفر , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی