سردار كارگر:

مجاهدت امروز مدافعان حرم و مدافعان وطن متاثر از فرهنگ دفاع مقدس است

مجاهدت امروز مدافعان حرم و مدافعان وطن متاثر از فرهنگ دفاع مقدس است به گزارش كاركادو رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس را هیچگاه تمام شده نمی دانیم و تداوم این دفاع پرارزش و اشاعه فرهنگ والای آنرا برای خود تكلیف می دانیم و بر این اساس امروزه دفاع مقدس در چارچوب مدافعان حرم خاندان (ع) و هم مدافعان وطن همچنان ادامه دارد.


به گزارش كاركادو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رتیپ بسیجی "بهمن كارگر" رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی و مسؤلان این نیرو دیدار و گفتگو كرد.
سردار كارگر ضمن قدردانی از تلاش های مخلصانه فرماندهی، مسؤلان و كاركنان ناجا در برقراری نظم و امنیت، تصریح كرد: تا كسی در نیروی انتظامی خدمت نكند، جایگاه و عظمت كاری كه در این نیرو، صورت می گیرد را متوجه نمی گردد.
وی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی كه می فرمایند "وظیفه نیروی انتظامی در بین نیروهای مسلح وظیفه استثنایی، بسیار حساس، سنگین و در عین حال بسیار ظریف است"، اشاره و بیان كرد: این مورد حقیقت دارد، چونكه مردم از بامداد تا شب و از تولد تا مرگ با نیروی انتظامی سر و كار دارند، هرچه جلوتر می رویم بیشتر به این نكته پی می بریم.
وی افزود: امروز نیروی انتظامی با بسط و گسترش رسانه ها و شبكه های مجازی با ایجاد "پلیس فتا" اقدامات ارزشمندی را در جهت كنترل، ساماندهی و برخورد با تخلفات در این عرصه، توفیقات بسیار خوبی را داشته است.
سردار كارگر تصریح كرد: احساس امنیت در همه امور مؤثر است؛ اگر امنیت نباشد هیچ شهروندی نمی توانند آرامش داشته باشد، باید خدا را شكر نماییم كه كشور ما به واسطه وجود نیروهای مسلح مقتدر از امنیت بالایی برخوردار می باشد.
سردار كارگر اظهار نمود: انجام وظیفه در ناجا جزء مشاغل سخت به حساب می آید. دفاع از مرزها، مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، دشمنان و معاندان داخلی از مهم ترین اقدامات نیروی انتظامی است كه این مجاهدت ها یادآور و متاثر از حماسه آفرینی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.
وی تصریح كرد: دفاع مقدس را هیچگاه تمام شده نمی دانیم و تداوم این دفاع پرارزش و اشاعه فرهنگ والای آنرا برای خود تكلیف می دانیم و بر این اساس امروزه دفاع مقدس در چارچوب مدافعان حرم خاندان (ع) و مدافعان وطن همچنان ادامه دارد.
وی ضمن قدردانی از همكاری و تلاش های مخلصانه فرماندهی، مسؤلان و كاركنان ناجا در ترویج فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس و مدافعان امنیت كشور بخصوص در تامین امنیت و ایمنی كاروان های راهیان نور، اظهار داشت: در گزارشی كه در مبحث راهیان نور محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی عرضه دادیم، معظم له بر حفظ ایمنی زائرین راهیان نور تاكید نمودند.
كارگر از بازدید بیشتر از هفت میلیون نفر در چارچوب كاروان های راهیان نور از مناطق عملیاتی دفاع مقدس پارسال خبرداد و اظهار داشت: با تعامل و تدابیر نیروهای نظامی و انتظامی هیچگونه تلفات جاده ای نداشتیم.
سردار كارگر در انتها ماموران نیروی انتظامی را از هماهنگ ترین، مودب ترین و منظم ترین نیروها دانست و اظهار داشت: حضور فعال نیروی انتظامی در تامین امنیت كاروان های راهیان نور در اعزام به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس قابل تقدیر است.1398/07/16
20:47:28
5.0 / 5
4154
تگهای خبر: تولد , رمان , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی