ضرغامی:

اینترنت برای امنیت مردم محدود شد

اینترنت برای امنیت مردم محدود شد به گزارش کارکادو، عزت الله ضرغامی اظهار داشت: محدود شدن ظرفیت اینترنت در ایام اخیر، یک تصمیم امنیتی و برای امنیت مردم بوده است.


به گزارش کارکادو به نقل از ایسنا، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی که در شورای عالی فضای مجازی نیز عضویت دارد، در حاشیه همایش توسعه گردشگری ایران کهن، درباره ی قطع اینترنت در هفته های اخیر، اظهار داشت: به سبب اغتشاشات و ناآرامی ها و برخی تخریب ها که در نقاط مختلف کشور انجام گرفته، اقتضائات امنیتی سبب شده ظرفیت های اینترنت محدود شود تا از این مقطع عبور نماییم.
ضرغامی اظهار داشت: محدود شدن ظرفیت اینترنت یک تصمیم امنیتی و برای امنیت مردم بوده است.
او در بیان علت این تصمیم اظهار داشت: چون خیلی از این ساماندهی ها برای اغتشاشات توسط بعضی گروههای محدودی که بارها دستگاه های امنیتی درباره ی آنها به ما گزارش داده اند بوسیله پلت فرم ها و ظرفیت های فضاهای مجازی صورت می گیرد.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیان کرد: معتقدم از این مرحله به سرعت عبور خواهیم کرد و به وضعیت عادی برمی گردیم.
ضرغامی که یکی از وزرای فعال کابینه دولت سیزدهم در فضای مجازی است و گزارش های کاری و سفرهای خودرا بیشتر در دو پلت فرم اینستاگرام و توئیتر منتشر می کند، اظهار داشت: مردم ما حق دارند از بهترین خدمات اینترنت استفاده کنند، اینترنت پرسرعت باکیفیت بالا و توانمندی گسترده که بتوانند همه نیازهای خودرا با بهره گیری از این خدمات مرتفع کنند.
منبع:

1401/07/10
11:04:36
5.0 / 5
63
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی