طرح ریزی برای حضور مردم در یادمان های دفاع مقدس

طرح ریزی برای حضور مردم در یادمان های دفاع مقدس به گزارش کارکادو دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور اظهار داشت: طرح ریزی های ستاد مرکزی راهیان نور و قرارگاه های درگیر در بخش اسکان و یادمان های دفاع مقدس، در ماههای آینده حضور حداکثری مردم و جوانان را به دنبال خواهد داشت.به گزارش کارکادو به نقل از ایسنا، سردار نادر ادیبی ضمن اشاره به این که مجموعه راهیان نور برای آشنایی مردم با حوادث آن دوران طرح ریزی شده است، توضیح داد: اگر برای برجسته کردن نقاط تاریخی و مثبت کشور به این حوادث توجه نکنیم، تحریف و فراموشی دامن گیر ما خواهد شد.

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور افزود: برای آشنایی مردم و نسل های آینده با حوادث دفاع مقدس، اقدامی تاریخی و آئینی بزرگ به نام راهیان نور طی سه دهه گذشته در کشور صورت گرفت و امروزه یادمان های دفاع مقدس محل حضور جمع کثیری از مردم شده است. راهیان نور طی این سال ها به طور عمده با رشد روبه رو بوده و حضور جوانان طی این مدت، شکوفایی بسیار خوبی داشته است.

سردارادیبی ضمن اشاره به توقفی که در اعزام های گروهی راهیان نور به علت شرایط کرونایی به وجود آمده بود، اظهار داشت: طرح ریزی های ستاد مرکزی راهیان نور و قرارگاه های درگیر در بخش اسکان و یادمان های دفاع مقدس، در ماههای آینده حضور حداکثری مردم و جوانان را به دنبال خواهد داشت. راهیان نور به علت نوعِ فضایی که در منطقه وجود دارد، منشأ تغییر در رفتار می شود و این شعار نیست.

منبع:

1400/07/04
10:59:42
5.0 / 5
184
تگهای خبر: تاریخی , جوان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی