نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس:

زیرساخت های گردشگری در لرستان تقویت شوند

زیرساخت های گردشگری در لرستان تقویت شوند به گزارش کارکادو، لرستان نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: زیرساخت های گردشگری در لرستان تقویت شوند.


حمیدرضا کاظمی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: حوزه گردشگری در استان احتیاج به کار بیشتر داشته و باید اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اقدامات اساسی در این بخش انجام دهد.
وی اضافه کرد: مناطقی در لرستان که آثار تاریخی و فرهنگی در آنها وجود دارد زیرساخت لازم برای جذب توریست را ندارند.
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مناطق ویژه گردشگری که مردم می توانند استفاده نمایند درصورتیکه زیرساخت لازم را نداشته باشند رغبتی جهت استفاده از آن نشان نمی دهند.
کاظمی بیان نمود: متاسفانه روی غار کلماکره در پلدختر بعنوان یک پتانسیل گردشگری استان هیچ کاری انجام نشده است.
وی با اشاره به اینکه تالاب های ۱۱ گانه پلدختر زیرساخت مناسب ندارند، افزود: برای غار و کاروانسرای کوگان و آبشار افرینه متاسفانه هزینه چندانی نشده است.
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برای ایجاد زیرساخت در مکانها ذکر شده میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور یا برنامه ندارد و یا اعتباری در نظر نمی گیرد که حداقل زیرساخت ها ایجاد شود.
کاظمی اظهار نمود: بی توجهی میراث فرهنگی کشور به قابلیت ها، پتانسیل ها و سرمایه های گردشگری، تاریخی، طبیعی مورد انتقاد جدی مردم لرستان است.
وی تصریح کرد: در صورتیکه زیرساخت های لازم برای این سرمایه ها در نظر گرفته شود لرستان می تواند مرکز توجه توریستهای داخلی و خارجی باشد.
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پل های تاریخی شهرستان منحصر به فرد هستند که احتیاج به مرمت دارند تا مردم به تاریخ و پیشینه این مناطق پی ببرند.1401/11/02
12:49:55
5.0 / 5
218
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی